Місія та цінності

 

 

 

 

Філософія менеджменту

 

 

Наша основна мета - здійснювати мрії людства, створюючи нове майбутнє завдяки геніальному мисленню і постійному розширенню нових кордонів.

 

 

 

 

 

 

ЦІННОСТІ

Hyundai Motor Company визнає важливість та вплив автомобілів на суспільство та людство. Ми прагнемо зіграти роль, яка виходить за рамки простого виробника автомобілів, щоб стати для клієнтів надійним партнером на все життя. Ми будемо розбудовувати зв'язки з клієнтами, реалізовуючи своє бачення як партнера у світі автомобілів та за його межами.

 

 • Покупець

  Ми просуваємо корпоративну культуру, спрямовану на клієнта, забезпечуючи найвищу якість і бездоганне обслуговування, та докладаємо зусиль, щоб задовольнити усі потреби наших клієнтів.

 • Виклик

  Ми прагнемо постійного розвитку та приймаємо нові великі виклики,  і впевнені у досягненні наших цілей з непохитною пристрастю та винахідливістю.

 • Співпраця

  Ми створюємо синергію через відчуття "спільності", що розвивається взаємним спілкуванням та співпрацею в компанії та з нашими діловими партнерами.

 • Люди

  Ми віримо, що майбутнє нашої організації полягає в серцях і можливостях окремих членів і допоможе їм розвинути свій потенціал шляхом створення корпоративної культури, яка поважає талант.

 • Глобальність

  Ми поважаємо різноманітність культур і звичаїв, намагаємося бути найкращим у світі у своїй діяльності і прагнемо стати поважним глобальним корпоративним громадянином.

 •  

БАЧЕННЯ 2020

Партнер у світі автомобілів та за його межами

 

 

Hyundai Motor Group створила нове бачення "Разом для кращого майбутнього", щоб виконати свою роль і відповідальність як надійної глобальної компанії. Hyundai Motor Company визначає своє бачення довічного партнера у світі автомобілів та за його межами, щоб наблизитись до своїх клієнтів та стати їхнім улюбленим брендом. Автомобіль вже не просто транспортний засіб, який об'єднує людей; він перетворився на життєвий простір, що займає центральну роль у житті людей. Таким чином, Hyundai Motor Company прагне стати надійним та стабільним партнером у повсякденному житті клієнтів. У цей час ми розробляємо екологічні та орієнтовані на людство технології майбутнього та створюємо оптимізовані глобальні системи управління, щоб забезпечити кращий досвід для своїх клієнтів.

 • Впровадження нового бачення у світ автомобілів

  Ми хочемо розширити концепцію автомобіля від простих транспортних засобів, які зараз є, до нового простору, що з'єднує людей з їхніми сім'ями, роботою та суспільством. Перетворивши автомобіль у щасливий простір, у якому люди можуть існувати у будь-який час, ми прагнемо додати нове значення традиційній машині.

 • Інноваційні рішення мобільності

  Ми забезпечимо більшу користь і цінності для наших клієнтів, підвищивши конкурентоспроможність на світовому ринку. З початку розробки продукту до сервісного обслуговування, ми гарантуємо, що кожен процес, пов'язаний з автомобілем, відповідає максимальній якості обслуговування наших клієнтів.

 • Орієнтовані на людину, екологічні технології та послуги

  Наш автомобільний бізнес привнесе у життя стабільність і зручність, завдячуючи інноваційними технологіями. Крім того, ми будемо продовжувати реалізовувати стале управління шляхом безперервної розробки нових технологій, спрямованих на підвищення енергоефективності. Ми також розширимо нашу сферу діяльності від виготовлення автомобілів до всього, що пов'язане з автомобільним транспортом, включаючи сировину, автозапчастини, фінансування, уживані автомобілі та переробку. Ми також будемо використовувати найсучасніші IT-технології для максимального зв'язку з нашими клієнтами.